COLOPLAST KADIN

Sıkca sorulan sorular

Üriner inkontinans nedir?

Üriner inkontinans üriner Fonksiyonları uzerinde istemli kontrolünün Kaybı. Bu durum, dünya çapında 200 milyon kişiyi etkilemektedir.

 

Üriner inkontinans başarıyla Tedavi Edilebilir mi?

Evet. Inkontinans yaşlanıyoruz Bağlı Olabilir alabildiğine, tedavi Edilebilir Bir durumdur.

 

Ne kadın stres inkontinans neden olur?

Kadın stres inkontinans zamanla yavaş yavaş gelişebilir, A.Ş. doğum Bir Sonucu Olabilir. Pelvis kasları Gibi, gülme, öksürme, kaldırma, egzersiz, ya da HERHANGİ Bir Artış karın Basınç Olarak mesane boynunun Açılması FİZİKSEL stres Altında Kapalı tutmak Click yeterince Güçlü oldugunda GENELLİKLE Oluşur.

 

Stres idrar Kaçırma Tedavi Seçenekleri nelerdir?

All changes stres üriner inkontinans Tanısı Varsa, tedavi Click birçok SEÇENEK Vardır.Coloplast’tan rahatlama sağlayabilir Gibi askılar Gibi Öncelikle cerrahi Tedavi Seçenekleri, Sağlar, ancak ameliyat herkes İÇİN UYGUN Değildir.

Cerrahi Olmayan seçenekler pelvik kas egzersizleri, koruyucu çamaşırları, davranışçı terapi, kateterler, vajinal tamponlar kabarma enjeksiyonları İçerir ettik.

Doktorunuz sizinle bu Diğer Tedavi Seçenekleri tartışabilirsiniz ettik.

 

BİR askı Prosedürü nedir?

Bir askı Prosedürü üretra desteklemek Click Bir hamak VEYA U şekilli sapan kullanarak stres inkontinans düzeltmek Click Bir minimal invaziv cerrahi işlemdir.

 

Ben bir askı Prosedürü yaptıktan Sonra tekrar tutamayan Olabilir miyim?

Sapan Prosedürler Hakkında% 70-80 Başarı rate var, Bu Yüzden tekrar Bir askı işlemden Sonra tekrar tutamayan olmak mümkündür. Gelecek gebelikler de bir kez Daha inkontinans Sonuçlanan, senin ameliyatın etkilerini tersine Olabilir.

 

Ne kadar Bir askı Prosedürü kurtarmak Click sürer?

Her hastanın iyileşme süresi farklıdır. , FİZİKSEL zorlanma, ağır Kaldırma Kurtarma sırasında cinsel ilişkiye Önlemek Click önemlidir ettik. Doktorunuz Sizin Bireysel kurtarma islemi (1) Hakkında Daha SPESİFİK AYRINTILAR sağlamak Click mumkun OLACAKTIR.

 

Bir askı Prosedürü Ile Ilgili HERHANGİ Bir risk var mı?

Her cerrahi islem askı ameliyatları Ile kanama, Enfeksiyon, VEYA organı Hasari Gibi göster Bazı risk taşır alabildiğine, ağrı da Dahil olmak Üzere tanılayıcı, Sonra göster Bazı komplikasyonlar Deneyim ilişki sırasında pozlama, Enfeksiyon, idrar Sorunları, ya da ağrı örgü Olabilir. Sen askı malzemesi Kendisine Bir tepki Olabilir. komplikasyonlar Hakkında Daha Fazla Bilgi, Yanı Sıra Özel cerrahi ziyaretinde riskler Potansiyel makarnalık Click doktorunuza danışın ettik.

канадский дом стоимостьles sex toys pour elle acheterпанельно каркасные дома впоисковая оптимизация и продвижение сайтаcar cover planet reviewуслуги адвоката