COLOPLAST ERKEK

Tedavi secenekleri

Ileri mühendislik ve tıbbi araştırmanın bir ürünü, Coloplast Titan OTR şişirilebilir penil implant adamlara bir kez daha seks zevk için güvenilir bir yol verir. Bu başarı olmadan diğer tedaviler bir dizi çalışmış olabileceğini erkekler için iyi bir seçenek.

Titan Bioflex yapılmış kendi kendine yeten, sıvı-dolu bir sistemdir ® , yumuşak ve dayanıklı biyopolimer malzemesi ve silikon. Bu iki silindir penis içine yerleştirilir ve skrotum yerleştirilmiş bir pompa karın içine yerleştirilmiş bir hazne içermektedir. Her bölüm silikon tüp ile bağlanır. Bu MR koşullu * olduğunu.

Titan penil implant

COLOPLAST en penil implantlar hakkında bazı gercekler

Hasta memnuniyeti oranları

% 98 hasta memnuniyet oranları Titan ve selefi, Alpha 1 için gösterilmiştir ® yayınlanan dergi makaleleri, (1).

Mekanik güvenilirlik oranları

Son çalışmalar Coloplast Alpha 1 ve Titan kullanım (2) beş yıl sonra% 97.5 mekanik güvenilirlik fiyat bilgisi göstermek.

Gizlenebilir

Implante edildiğinde Coloplast’tan Titan Penil implant gözle fark IsNot. zaman penis tamamen kapandığı ve rahat görünür.

Ömür boyu degiştirme politikası

Coloplast’tan kendi penis implantların bir ömür boyu değiştirme politikası withall sağlar.Herhangi bir hastanın ömrünü reasonduring için Coloplast, theinflatable implantı, veya herhangi bir bileşeni değiştirecektir.

Kaynaklar

Yakın

Ne sırasında ve ameliyat sonrasında, daha önce ne olur?

раскрутка сайтовоптимизация сайтовпортативные колонки для компьютераинтернет продвижениекак оптимизировать сайт под поисковые системыуслуги юридических фирм